Sensoryczne gordonki dla maluszków od 8 m/ca
Środa 8 sierpnia , godz.16:00-17:00
Wstęp dzieci: od 22.50 zł / 1 zajęcia
Miejsce: Cafe Bajarka Toruń
Typ: zajęcia cykliczne 1 x tygodniu

Zapraszamy maluszki w wieku 8 do 24 miesięcy na warsztaty muzyczne wg Teorii E.E.Gordona bogate w wiele sensorycznych (zmysłowych) doświadczeń wszechstronnie stymulujących rozwój.

Warsztaty sensoryczno umuzykalniające to wyjątkowy czas dla Rodziców i kilkumiesięcznych maluszków. Podczas wesołej zabawy będziemy stymulować rozwój dzieci uaktywniając ich zmysły: wzrok, słuch,dotyk, zmysł równowagi. Będziemy śpiewać maluszkom piosenki,recytować wierszyki, pokażemy bogactwo dźwięków, kolorów i kształtów. Sporo czasu przeznaczymy na masaż który doskonale pobudza rozwój dziecka, uświadamia maluszkom istnienie części ciała oraz buduje silną więź z rodzicem. Będziemy maluszki kołysać i bujać co przyczyni się do optymalnego rozwoju zmysłu równowagi. Czas spędzony podczas zabaw na brzuszku przyspieszy rozwój psychoruchowy naszych malców.

Podczas warsztatów wykorzystamy różnorodne piłki, walce, koce, dużą kolorowa chustę i wiele wiele innych interesujących zabawek. Warsztaty to również mnóstwo pomysłów i inspiracji dla rodziców jak bawić się z kilkomiesięcznym malcem a także okazja do przeżycia miłego czasu z innymi rodzicami i wymiany doświadczeń dotyczących opieki i wychowywania maluszków.

Więcej informacji na temat tych warsztatów....

 

 

Cafe Bajarka ul. Kozacka 17-19 lokal 7, 87-100 Toruń, tel. 56/ 640 28 96 kontakt@cafebajarka.pl
urodziny dla dzieci Toruń, sale zabaw Toruń, zabawy dla dzieci, zajęcia przedszkolne, zajęcia dla dzieci Toruń, urodziny dziecka Toruń