wydarzenia
Sala zabaw - Aktywna

Sala zabaw - Aktywna została stworzona z myślą o niespożytej energii dzieci. Zjeżdżalnia do basenu z piłeczkami, ruchoma kładka, przejście przez pajęczynę i kapsuła z pewnością spodobają się wszystkim dzieciom.
Na ścianach galeria grafik toruńskiego artysty Franciszka Michałka. Reprodukcje prac są dostępne w księgarni Cafe Bajarka.

Kiedy plac zabaw zasłonimy kotarą powstaje przytulna sala warsztatowa.

W sali zabaw można również zostawiać dzieci, które będą się bezpiecznie bawić pod opieką wykwalifikowanych pracowników. W tym czasie rodzice mogą zająć się zakupami lub załatwić pilne sprawy.
Sala zabaw - Aktywna, jest także dodatkową atrakcją podczas organizowania urodzin dla dzieci!Serdecznie zapraszamy od poniedziałku do piątku: 11.00 do 19.00,
w sobotę: 11.00 do 18:00, w niedzielę: otwarte w przypadku urodzin, imprez itp

Cennik korzystania z Sal Zabaw Cafe Bajarka:

30 minut

6 zł

1 godzina 

10 zł

wejście na czas nieograniczony 19 zł

Jeśli chcesz zostawić dziecko pod opieką naszej animatorki prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny tel. 56/ 640 28 96; kalkulujemy indywidualnie w zależności od ilości godzin i ilości dzieci do opieki.

Sale zabaw w Cafe Bajarka zostały zgłoszone do akcji:
 

sklep na Etsy dla dzieci i dla mam
Cafe Bajarka ul. Kaliskiego 36 a, 87-100 Toruń, tel. 798 553 565 kontakt@cafebajarka.pl
urodziny dla dzieci Toruń, sale zabaw Toruń, zabawy dla dzieci, zajęcia przedszkolne, zajęcia dla dzieci Toruń, urodziny dziecka Toruń