Warsztaty wiązania chust

Chusta to kilka metrów materiału, który może sprawić dużą frajdę dziecku i noszącemu. Potrzeba bliskości szczególnie małego dziecka tuż po narodzinach jest ogromna. Aby by tę potrzebę zaspokajać, a jednocześnie móc wykonywać codzienne obowiązki wystarczy skorzystać z dobrodziejstw chustonoszenia.

Dobrze zawiązana chusta pozwala na bezpieczne ułożenie kręgosłupa i stawów biodrowych dziecka oraz zabezpieczenie karku maluszka (w przypadku dzieci nie siedzących samodzielnie).
Chustę wykorzystamy wszędzie tam, gdzie wózek sprawi nam zawód (górzyste tereny czy nadmorski piasek) a dziecko będzie zawsze blisko nas z poczuciem spokoju i bezpieczeństwa.
Zapraszamy na konsultacje z doradcą (ClauWi®) noszenia dzieci w chuście. Podczas spotkania poznacie różne rodzaje chust oraz nosideł i dowiecie się jak bezpiecznie zawiązać dziecko w chustę.
Dobieramy odpowiednie wiązanie do wieku dziecka oraz potrzeb rodzica. 
Nauka wiązania odbywa się na lalkach treningowych, dopiero po opanowaniu techniki wiązania przystępujemy do pracy z własnym dzieckiem. Musimy mieć pewność, że zanim opuścicie progi Bajarki poradzicie sobie z samodzielnym wiązaniem. Na sali warsztatowej mamy dużo luster, co znacznie ułatwia osobom początkującym możliwość obejrzenia wiązania z każdej możliwej strony:-)

Do waszej dyspozycji bezpieczny przewijak dla maluchów i w razie potrzeby dodatkowa dmuchawa ciepłego powietrza. Sala wyposażona jest w duże lustra, co ułatwia dokładne opanowanie technik.
Terminy spotkań ustalamy tak aby sala była czysta, pusta, przewietrzona.

Jeśli chcesz uczestniczyć w warsztatach z doradcą ClauWi® prosimy o kontakt tel. 510-282-726
Bardzo prosimy o telefon po godz. 16:00 (od poniedziałku do piątku) lub weekend dowolnie, zachęcamy także do kontaktu smsowego, co daje większą możliwość uzyskania informacji zwrotnej.
 
konsultacje indywidualne dla rodziców w Cafe Bajarka 140 zł

Czas trwania spotkania ok. 2 godziny. W cenie herbata, kawa (może być bezkofeinowa) dla rodziców; Staramy się zapewnić wam miłą przytulną atmosferę spotkania z doradcą. Pamiętajcie, że dopasowujemy się do rytmu maluszka; to są konsultacje dla waszego dziecka; robimy przerwy jeśli wymaga nakarmienia lub przebrania lub przytulania.
Cena konsultacji 140 zł dotyczy jednego lub obojga rodziców; mile widziana para rodziców :-)

Konsultacje umawiamy indywidualnie w dogodnym dla ciebie terminie. sklep na Etsy dla dzieci i dla mam
Cafe Bajarka ul. Grudziądzka 144, 87-100 Toruń, tel. 798 553 565 kontakt@cafebajarka.pl
urodziny dla dzieci Toruń, sale zabaw Toruń, zabawy dla dzieci, zajęcia przedszkolne, zajęcia dla dzieci Toruń, urodziny dziecka Toruń