wydarzenia
Wata cukrowa - pyszne chmurki dla każdego

W naszej ofercie mamy maszynę do waty cukrowej, którą możesz zamówić na urodziny dziecka, rodzinne przyjęcie lub uroczystość w swoim domu. Wszystko w estetycznej stylistyce i aranżacji.

Wata cukrowa to nic innego, jak drobne nitki cukrowe nawinięte na drewniany patyk  (używamy wyłącznie atestowanych patyczków z drewna bukowego). Słodka chmurka, za którą szaleją dzieci i nawet dorośli.

Cennik:

1 godzina
149,00 zł
każda kolejna godzina
+ 100,00 zł

cennik dotyczy waty w kolorze białym, ceny kolorowej waty cukrowej ustalane są indywidualnie (w zależności od ilości potrzebnych materiałów, czasu trwania usługi, przykładowo ok 50 porcji w wybranym kolorze + 25 zł)

Nasza maszyna zawsze ma przygotowaną odpowiednią stylizację, dbamy o walory estetyczne i jakość serwowanych produktów. Na życzenie klienta (kalkulujemy indywidualnie) możliwość przygotowania odpowiedniej aranżacji kolorystycznej, z dodatkiem balonów, kwiatów, innych słodyczy. 

Cena zawiera:

  • wynajem maszyny do waty cukrowej
  • obsługę
  • niezbędne materiały (cukier, patyki)
  • wystawiamy faktury VAT
 
Koszty dojazdu ustalamy indywidualnie w zależności od odległości i infrastruktury terenu  

 Maszyna zasilana jest prądem, prawidłowa praca wymaga przerw i czyszczenia aby zachować odpowiednią jakość serwowanej waty. Po 60 min pracy konieczna jest przerwa pracy urządzenia na około 15 minut.

 Wata cukrowa wytwarzana jest w 100% z białego cukru, więc nigdy zdrowym produktem nie będzie, nie powinna być zatem spożywana zbyt często. Pamiętajmy jednak, że jest to czysty cukier, bez dodatków, które często spotkać można w innych słodyczach lubianych przez dzieci.

W naszej ofercie posiadamy również specjalne cukry kolorowe do wytwarzania kolorowych chmurek, mają one dodatek barwników spożywczych oraz smakowych. Są to jednak w pełni atestowane bezpieczne do spożycia produkty.

Średnia wata cukrowa wytwarzana jest z ok 15-20g cukru, który dostarcza organizmowi ok 80 kcal(4 łyżeczki cukru). sklep na Etsy dla dzieci i dla mam
Cafe Bajarka ul. Kaliskiego 36 a, 87-100 Toruń, tel. 798 553 565 kontakt@cafebajarka.pl
urodziny dla dzieci Toruń, sale zabaw Toruń, zabawy dla dzieci, zajęcia przedszkolne, zajęcia dla dzieci Toruń, urodziny dziecka Toruń