Joga z gimnastyką korekcyjną

Joga dla dzieci jest szczególnie atrakcyjna, pobudza wyobraźnię i zaprasza do ruchu ciała. Nazewnictwo w jodze nawiązuje do świata zwierząt, w związku z czym ćwiczenia stają się relaksującą zabawą w ZOO lub dżunglę. Poza tym joga wspomaga koncentrację – niektóre pozycje wymagają wejrzenia w siebie, odnalezienia równowagi i spokoju.
Joga kształtuje nawyki właściwej postawy. Dodatkowo ćwiczy mięśnie stóp, dzięki czemu zmniejsza ryzyko występowania płaskostopia. Dziecięce sesje jogi są dynamiczne, dopasowane do temperamentu maluchów. Początkowo zajęcia opierają się na grach i zabawach, z wykorzystaniem asan. Dopiero z czasem, po zapoznaniu się z pozycjami, dzieci precyzyjnie odtwarzają asany. Dzięki temu wzmacniają swoje mięśnie i pogłębiają świadomość ciała.


Ćwiczenia fizyczne połączone z muzyką i kreatywną zabawą są dla dzieci atrakcyjną formą ruchową i sposobem na zredukowanie napięć i stresu, rozwijają sprawność fizyczną, wzbudzają tendencję do samoekspresji, poprawiają zdolności motoryczne i przyczyniają się do wzrostu świadomości własnego ciała. Każde dziecko podczas prowadzonych zajęć skupia uwagę na sobie, koncentruje się na ćwiczeniach, nie rywalizuje. Ćwiczenia są bezpieczne i kształcą zdrowe nawyki. Joga dla dzieci pokazuje, że każde dziecko jest inne i każde ma prawo wykonywać ćwiczenia po swojemu, we własnym tempie. Z prowadzonych zajęć nikt nie wyjdzie przegrany- każde dziecko zyska wzmocnione ciało i spokojny umysł.

Zajęcia prowadzi instruktorka hatha jogi. Kurs instruktorski odbyła w ramach działań TKKF Maratonu Toruńskiego, który współpracuje z AWF Katowice (jedyna uczelnia w Polsce zajmująca się biomechaniką jogi). Jest instruktorką jogi dla dzieci po kurskie prekursorki jogi dla dzieci Agnieszki Lasoty prowadzącej szkołę jogi- Joga Smyka. Skończyła także studia z zakresu filozofii na poziomie licencjatu na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim. Posiada doświadczenie w nauczaniu dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Indywidualność i skupienie na uczestnikach – takimi cechami określa charakter swoich zajęć.

Aktualnie trwają zapisy do grupy,po zebraniu min 5 dzieci chętnych rozpoczynamy zajęcia; zapraszamy do zapisów. Osoby, które zgłaszają chęć uczestnictwa dzieci w zajęciach informujemy telefonicznie o terminie startu zajęć.

dzień
godzina
wiek dzieci
Karnet na
4 zajęcia
jednorazowe
wejście
czwartek
15:30-16:30  5-10 lat

  116 zł

 33 zł

Czas trwania zajęć 90 minut (60 minut zajęć + 10 minut zabaw w sali aktywnej pod opieką rodzica lub swojego opiekuna)

Karnet na 4 zajęcia ważny jest przez 5 tygodni.
Po zakończeniu karnetu kawa lub herbatka (do wyboru z naszego menu) gratis!

Wejście na salę warsztatową wyłącznie w obuwiu zastępczym (dotyczy dzieci i rodziców), najlepiej na miękkiej podeszwie. Ubiór  powinien być wygodny nie krępujący ruchów.

Pierwszeństwo udziału mają posiadacze karnetów. Odrabianie nieobecności będzie możliwe w czasie trwania ważności karnetu. Brak kontynuacji karnetu oznacza rezygnację z zajęć w grupie
Rodzeństwo uczestniczące w tych samych zajęciach 10% rabatu przy zakupie pełnego karnetu.

Wejścia jednorazowe są możliwe tylko w przypadku wolnego miejsca w grupie.
Wejście jednorazowe bardzo prosimy zgłaszać telefonicznie 56-640-28-96.

Jeśli chcesz uczestniczyć w warsztatach prosimy o kontakt z personelem Cafe Bajarka

sklep na Etsy dla dzieci i dla mam
Cafe Bajarka ul. Grudziądzka 144, 87-100 Toruń, tel. 798 553 565 kontakt@cafebajarka.pl
urodziny dla dzieci Toruń, sale zabaw Toruń, zabawy dla dzieci, zajęcia przedszkolne, zajęcia dla dzieci Toruń, urodziny dziecka Toruń